Yüzme kurslarımız başladı
Yüzme kurslarımız başladı

28 TEMMUZ 2022 SAAT:13.45

Belediyemize ait yüzme havuzunun kapıları yeni sezonda hizmete açılmasının ardından, ilçede yaşayan çocuklara özel ücretsiz yüzme kurslarımız da başladı

 Belediyemize ait Aquapolis Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisleri, geçtiğimiz haftalarda açılarak hizmet vermeye başlamıştı. Tesisimizin kapılarının ilçe sakinlerinin açılmasının ardından çocukların ve gençlerin zihinsel ve bedensel gelişimine katkı sunmak amacıyla her yıl açılan yüzme kurslarımız da başladı. Kurslar, belediyemiz bünyesinde kurulan Metropolis Spor Kulübü'nün kadrosuyla Aquapolis Yüzme Havuzunda verilirken, 2010-2015 yılları arasında doğan çocukların eğitim gördüğü yüzme kurslarımız ücretsiz veriliyor. Birinci grup kayıtların dolduğu yüzme kursunun ikinci grup kayıtları da devam ediyor. Öte yandan yüzme kursları hafta içi saat 09.00-12.00 saatleri arasında gerçekleşiyor.

KURSLAR ÜCRETSİZ

Şuan 750 öğrencinin aktif olarak yüzme kurslarından faydalanırken, kurslar Eylül ayına kadar devam edecek. Yüzme kursuna olan ilgiden dolayı memnun olduklarını ifade eden Belediye Başkanımız Mithat Tekin, “4 antrenör eşliğinde, çeşitli gruplar halinde yüzme kurslarımız devam ediyor. Birinci dönem kayıtlarımız tamamlandı. Ağustos ayında ise ikinci dönem eğitimlerimiz başlayacak. Dileyenler ücretsiz şekilde BKM yanında bulunan Torbalı Belediyesi hizmet binasına kayıt yaptırabilir. İlçe sakinlerimizin tamamının bu imkanlardan yararlanabilmesi için kurslarımız ücretsiz. Tüm çocuklarımızı kurslarımıza bekliyoruz" dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER
hemşehrim WhatsApp
İletişim Hattı