Çocuk Kulübü Kayıtlarımız Başladı
Çocuk Kulübü Kayıtlarımız Başladı

04 NİSAN 2023 SAAT:13.55

Belediyemiz kültürel, sosyal ve eğitici faaliyetlerine devam ediyor. Bünyesinde onlarca kurs açarak, çocukların geleceğe en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayan belediyemiz, Çocuk Kulübü için kayıtları almaya başladıÇocuk Kulübü için kayıtlar başladı

Belediyemiz, kültürel, sosyal ve eğitici faaliyetlerine devam ediyor. Bünyesinde onlarca kurs açarak, çocukların geleceğe en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayan belediyemiz, Çocuk Kulübü için kayıtları almaya başladı. Kültür Sanat Akademisi bünyesinde açtığımız Çocuk Kulübü’nde Oyun, Türkçe Dil, Müzik, Sanat ve Matematik Atölyeleri gibi faaliyetler yer alacak. 3-6 yaş grubunu kapsayan ve sınırlı sayıda kontenjan olan Çocuk Kulübümüzde, Okul öncesi öğretmenleri tarafından verilecek olan atölye eğitimleri için başvurular Kültür Sanat Akademisi’nde alınacak.

BAŞKANIMIZDAN ÇOCUK KULÜBÜ’NE DAVET

Çocuk Kulübü’nde verilecek eğitimlerle öğrencilerin geleceğe en iyi şekilde hazırlanmasını sağlanacağını ifade eden Belediye Başkanımız Mithat Tekin, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak da bizlerin görevidir. Biz de bu kapsamda Çocuk Kulübü açarak çocuklarımıza Oyun, Türkçe Dil, Müzik, Sanat ve Matematik Atölyelerinde eğitimler vereceğiz. 3-6 yaş arasındaki bütün çocuklarımız atölyelerimize davetlidir” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER
hemşehrim WhatsApp
İletişim Hattı