Pancar’a iki proje birden
Pancar’a iki proje birden

13 TEMMUZ 2021 SAAT:10.55

Yatırımlarımıza devam ediyoruz. Belediye Başkanımız Mithat Tekin’in talimatıyla Pancar’da iki proje birden hayata geçiriliyor.Yatırımlarımıza devam ediyoruz. Göreve başladığı andan itibaren başta kırsaldaki mahalleler olmak üzere neredeyse tüm mahalleleri gezip, vatandaşı ve muhtarların taleplerini not alan Belediye Başkanımız Mithat Tekin, Pancar bölgesi için düğmeye bastı. Vatandaşların uzun süredir dile getirdiği düğün salonu ve sosyal yaşam alanı için hazırlıklarımız tamamlandı. İki projeye birden start verecek olan Belediyemiz bu projeler için ihaleye çıktı.

İKİ PROJE İHALEYE ÇIKTI

Kısa süre içerisinde inşaatı başlayacak olan ilk projenin içerisinde yazlık, şık tasarlanmış bir düğün salonu, otopark ve 3 bin 565 metrekareden oluşacak olan çok amaçlı bina yer alıyor. Pancar sakinlerinin burada hem keyifli vakit geçireceği hem de düğün gibi eğlencelerini yapacağı bu tesis bölgede çok önemli bir eksiklikti. İki mahallenin yer aldığı Pancar’da bir diğer başlayacak olan proje ise 6 bin metrekarelik bir rekreasyon alanını kapsıyor. İçinde yürüyüş parkuru, spor alanları ve oyun parklarının yer aldığı rekreasyon alanının projesi de ihaleyi çıktı.

MÜJDELER DEVAM EDECEK

Projelerin kısa süre sonra başlayacağını ve aynı hızla da tamamlanacağını ifade eden Belediye Başkanımız Mithat Tekin, “Projelerimize bir bir devam ediyoruz. Daha yaşanabilir bir Torbalı için elimizi taşın altına koyuyoruz. Bu kapsamda Pancar bölgesine söz verdiğimiz iki projemizle ihaleye çıktık. Çok yakında Subaşı’yla ilgili de müjdemizi açıklayacağız. Torbalı’nın 60 mahallesine kalıcı izler bırakacağız. Projelerimiz ilçe halkımıza hayırlı olsun” dedi

 

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER
hemşehrim WhatsApp
İletişim Hattı