Arslanlar'ın yolları yenilenecek
Arslanlar'ın yolları yenilenecek

25 ŞUBAT 2021 SAAT:09.30

Arslanlar Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların talepleri üzerine Belediye Başkanımız İsmail Uygur bozuk yolların yenilenmesi için talimat verdi. Ekiplerimiz çalışmalarına başladı.

      Belediyemiz ilçe genelinde İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile sıcak asfalt, kilit taşı ve kaldırım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçenin dört bir yanında çalışmalarını sürdüren ekiplerimiz, bu kez Arslanlar Mahallesi’nin çehresini değiştirecek. Belediye Başkanımız İsmail Uygur’un talimatı üzerine mahallede bozuk olan yollar yenilenecek. Mahalleye 10 bin metrekare kilit taşı döşenecek.

HEDEF BOZUK YOL BIRAKMAMAK

Arslanlar’da bozuk olan yolların yenileceğini belirten Belediye Başkan Yardımcımız Ali Yakupoğlu, “2 yılda yüzlerce noktada çalışma gerçekleştirdik. Gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. İlçe genelinde bozuk yolların yenilenmesi için çalışıyoruz. Arslanlar Mahallesi’ndeki vatandaşlarımızın talebi üzerine Belediye Başkanımız İsmail Uygur, bölgeye kilit taş döşenmesi için talimat verdi. Kısa sürede çalışmamızı tamamlayıp, yollarımızı yenileyeceğiz” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER
hemşehrim WhatsApp
İletişim Hattı