Özgeçmiş
Özgeçmiş

Kıymetli Hemşehrilerim;

 

1984 yılında Torbalı’da doğdum. İlkokul ve ortaokul eğitimimi Torbalı’da Cengiz Topel İlköğretim Okulu’nda, lise eğitimimi İzmir Türk Fen Lisesi’nde tamamladım. Koç Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünü bitirdim. Harvard Üniversitesi Liderlik Programı’ndan başarıyla mezun oldum. İleri seviyede İngilizce, orta düzeyde Almanca bilmekteyim.

 

2010 yılından itibaren Torbalı’da ve İzmir’de faaliyet gösteren inşaat, mühendislik ve medya şirketimin yönetim kurulu başkanlığını yürütmekteyim. İş ve eğitim hayatım boyunca mühendis ve yönetici olarak akıllı kentler ve yapılar, elektronik kent yönetim sistemleri ve Endüstri 4.0 üzerine projelerde ve araştırmalarda yer aldım.

 

Türkiye Mimar ve Mühendisler Odası, Elektrik-Elektronik Mühendisleri Odası, Ege Genç İş Adamları Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nde kongre üyeliği, üst kurul delegeliği ve yöneticilik yaptım.

 

Son genel seçimlerde dahil olmak üzere Cumhuriyet Halk Partisi’nde Torbalı İlçe Başkanlığı görevinde bulundum. Siyasi yaşamım boyunca il delegeliği, kurultay delegeliği sorumluluklarını üstlendim. Evli; bir kız ve bir erkek evlat sahibiyim.

hemşehrim WhatsApp
İletişim Hattı