Bisiklet yarışması nefes kesti
Bisiklet yarışması nefes kesti

07 EYLÜL 2019 SAAT:15.10

Torbalı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü kapsamında Belediyemiz tarafından düzenlenen bisiklet yarışması nefes kesti. Çevre il ve ilçelerden de katılımın olduğu yarışmada dereceye girenler belediyemiz tarafından ödüllendirildi

 Torbalı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü kapsamında Belediyemiz tarafından düzenlenen bisiklet yarışması sona erdi. 7 Eylül Kurtuluş Şenlikleri kapsamında düzenlenen ve çok sayıda profesyonel ve amatör bisiklet sporcusunun katıldığı bisiklet yarışması deyim yerindeyse nefes kesti. Yaş ve cinsiyete göre çeşitli kategorilerde gerçekleşen yarışma BKM önünden başlayıp, Yeniköy, Özbey istikametinden devam edip tekrar BKM önünde sona erdi. Toplamda 10 kilometrelik parkurda yarışan sporculara ilçe sakinleri de destek verdi. Gerekli güvenlik önlemlerinin polis ve jandarma tarafından alındığı yarışta dereceye giren yarışmacılara ödülleri verildi.

ETKİNLİKLER BUGÜN SONA ERİYOR

Pazartesi başlayan Kurtuluş Şenlikleri kapsamında kross, basketbol gibi sportif yarışmaların gerçekleştiğini ve son olarak bu alandaki yarışların bisiklet yarışmasıyla sona erdiğini ifade eden Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Serkan Tekin, “Kurtuluş Şenlikleri programımızda son güne girdik. Her yaşa ve kitleye hitap eden etkinlikler gerçekleştirdik. Sportif, kültürel ve sanatsal anlamda özlenen ve eksiği duyulan programlara imza attık. Bu kapsamda bugün de bisiklet yarışması düzenledik. Çevre il ve ilçelerden çok sayıda sporcu ağırladık. Dereceye giren ve katılan tüm yarışmacıları kutluyorum. Bugün etkinliklerimiz ilçe stadındaki Edip Akbayram konseri ile sona erecek. Konserimize herkesi davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER
hemşehrim WhatsApp
İletişim Hattı