Belediyemizin kursları başlıyor
Belediyemizin kursları başlıyor

10 HAZİRAN 2021 SAAT:16.10

Pandemi nedeniyle bir süredir ara vermek zorunda olduğumuz kurslarımız başlıyor. Sosyal, kültürel ve sportif alanlarda açacağımız kurslar için kayıtlar 10 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Kurslara katılmak isteyenler online kayıt da yaptırabilecek.  

 



Belediyemiz bünyesinde her yıl açtığımız sosyal, kültürel ve sportif kurslar başlıyor. Pandemi nedeniyle kurslarımız bir süre ara vermek zorunda kalmıştı. Yüzme, Pilates, Gitar, Keman, Bağlama, Halk Müziği Korosu, Sanat Müziği Korosu, Çocuk ve Gençlik Korosu, Model Uçak, Tekvando, Güreş, Basketbol, Voleybol, Futbol kurslarına katılmak isteyenler 10 Haziran 1 Temmuz tarihleri arasında kayıt yaptırabilecek. Kayıt işlemleri belediyemizin 2. katındaki kayıt merkezinden veya https://kurs.torbali.bel.tr/ linkinden online olarak yapılacak.

KURSLARA DAVET

Kurslar için hazırlıkların tamamlandığını ifade eden Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Serkan TEKİN, “Her yaş grubuna hitap eden kurslarımız için kayıtlar sürüyor. Pandemi nedeniyle bir süre önce kapanan kurslarımızı yeniden açtığımız için mutluyuz. Evlerine kapanan çocuklarımız ve gençlerimiz de kursların açılmasını bekliyordu. İlçe genelindeki kurs merkezlerimizde aktif bir şekilde kurslarımız devam edecek. Tüm ilçe sakinlerini kurslarımızdan faydalanmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER
hemşehrim WhatsApp
İletişim Hattı