Erdal Toprak, Torbalı’da Sahne Aldı
Erdal Toprak, Torbalı’da Sahne Aldı

17 ŞUBAT 2024 SAAT:10.20

Belediyemiz, Sevgililer Günü’ne özel akustik konser düzenledi. Torbalı’nın yetiştirmiş olduğu ve şarkılarıyla milyonların gönlünde taht kuran Erdal Toprak, dün ilçe sakinleri ile buluştu.Belediyemiz, Sevgililer Günü’ne özel akustik konser düzenledi. ‘Yağmurum Ol’ şarkısıyla 150 milyonu, ‘Cennet’ şarkısıyla ise 50 milyonu aşkın dinlemeye ulaşan, söz ve müziği kendisine ait olan şarkılarla büyük bir beğeni kitlesine ulaşan Erdal Toprak dün akşam ilçe sakinleri ile buluştu. İsmail Uygur Kültür Merkezimizde 20.30’da gerçekleşen konser renkli görüntülere sahne oldu. Bruda42’nin de konuk sanatçı olarak katıldığı konserimizde sevilen sanatçı Erdal Toprak, ilk kez orkestrası ile sahne aldı. Birçok sürprizin olduğu konserde sevilen sanatçı, yeni şarkısının klibini ilk kez bu konserde dinleyicilerle birlikte izledi.

ÖTER: BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM

Yüzlerce vatandaşın katıldığı konseri, İlçe Kaymakamı Ercan Öter ve İlçe Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Güngör de takip etti. Kaymakam Öter ve Başsavcı Güngör, konser sonrası ünlü sanatçıya çiçek takdim etti. Kaymakam Ercan Öter, yaptığı konuşmada “Torbalı’mızın yetiştirmiş olduğu değerli sanatçımız Erdal kardeşimizi tebrik ediyorum. Şarkılarıyla milyonlarca kişinin ruhuna dokunuyor. İnşallah gelecekte de büyük başarılar elde ederek ilçemizi en iyi şekilde temsil eder. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

“SANATÇILARIMIZI TEBRİK EDİYORUM”

Sevgililer Günü’ne özel düzenlediğimiz konser için Belediye Başkanımız Mithat Tekin yaptığı açıklamada “Torbalı’mızın yetiştirdiği önemli değerlerden olan Erdal Toprak kardeşimizi ilçe sakinleri ile buluşturduk. Sevgililer Günü’ne özel düzenlediğimiz konsere katılım sağlayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Konserde sahne alarak ilçe sakinlerimize renkli anlar yaşatan değerli sanatçılarımızı ve ekiplerin tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER
hemşehrim WhatsApp
İletişim Hattı