Pancar Aile Çay Bahçesi ve Parkı’nı 72 Saatte Açtık
Pancar Aile Çay Bahçesi ve Parkı’nı 72 Saatte Açtık

14 HAZİRAN 2024 SAAT:14.20

Belediye Başkanımız Övünç Demir’in Pancar ziyaretinde, mahalle sakinlerinin aile çay bahçesi ve park isteği üzerine harekete geçen Belediyemiz, vatandaşın talebini 72 saat içerisinde gerçekleştirdi. Başkanımız Övünç Demir’in pazartesi günü verdiği “Perşembe günü yapılacak olan halk buluşmasına yetişecek” talimatı ile harekete geçen belediye ekiplerimiz imkansızı başardı.Torbalı’nın merkezine yapılan tüm hizmetlerden ilçedeki bütün mahallelere de aynı hizmetlerin yapılacağının müjdesini veren Belediye Başkanımız Övünç Demir, sözünü tuttu. Başkanımız Övünç Demir’in Pancar ziyaretinde, mahalle sakinlerinin aile çay bahçesi ve park isteği üzerine harekete geçen Belediyemiz, vatandaşın talebini 72 saat içerisinde gerçekleştirdi. Başkanımız Övünç Demir’in pazartesi günü verdiği “Perşembe günü yapılacak olan halk buluşmasına yetişecek” talimatı ile harekete geçen belediye ekiplerimiz, gece gündüz demeden çalışarak imkansızı başardı. Rekor sayılacak süre içerisinde mahalleye hem aile çay bahçesi hem de park kazandırdık.

YÜZLERCE VATANDAŞIMIZ AYNI ANDA VAKİT GEÇİREBİLECEK

Uzun yıllardır atıl durumda olan alanı vatandaşın hizmetine sunan Başkanımız,  Pancar’a dev bir etkinlik alanı kazandırdı. Aile çay bahçesi olarak kullanılacak alanda 150 metrekare su havuzu, 2 bin 500 metrekare çim alan, çocuk oyun parkı, boylu çınar ağaçları ve Türkiye Voleybol Federasyonun kriterlerine uygun plaj voleybol sahası yer alıyor. Aynı anda yüzlerce kişinin çok rahat bir şekilde vakit geçireceği aile çay bahçesi ve parkın açılışı dün gerçekleşti. Yoğun katılım ile gerçekleşen açılışta kurdeleyi ise Belediye Başkanımız Övünç Demir, Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı Belediyesi Meclis üyeleri Aysun Benli, Bahadır Kun, Engin Gülten ve mahalle muhtarları kesti.

 

“TÜM HEMŞEHRİLERİME HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”

Yalnızca 3 gün içerisinde mahalleye çay bahçesi ve park kazandıran Belediye Başkanımız Övünç Demir’e mahalle sakinleri de teşekkür etti. Başkanımız Övünç Demir, yaptığı açıklamada “Tam 72 saatte, üstün bir gayretle hayata geçirdiğimiz Pancar Aile Çay Bahçesi ve Parkı’nı hep birlikte halkımızın kullanımına açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu süreçte özverili çalışmalarından ötürü emeği geçen bütün personellerimize teşekkür ediyorum. “Torbalı’ya ne yapılıyorsa Pancar’a da olacak” sözünü tutmanın mutluluğuyla; tüm hemşehrilerime hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER
hemşehrim WhatsApp
İletişim Hattı