Hizmet Ordumuz ile Teyakkuzdayız
Hizmet Ordumuz ile Teyakkuzdayız

02 ŞUBAT 2021 SAAT:14.35

Belediyemiz aşırı yağışlardan olumsuz etkilenilen bölgelerde yoğun şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için gece saatlerinden beri teyakkuza geçen hizmet ordumuz ilçenin dört bir noktasında çalışmalarını sürdürüyor.Belediyemiz aşırı yağışlardan olumsuz etkilenilen bölgelerde yoğun şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Gece saatlerinde başlayan ve İzmir’in her noktasında taşkınlara yol açan aşırı yağışlar Torbalı’da da etkili oldu. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için gece saatlerinden beri teyakkuza geçen hizmet ordumuz ilçenin dört bir noktasında çalışmalarını sürdürüyor.

“Evden çıkmayın”

Torbalı’da zaman zaman etkisini arttıran yağış nedeniyle su baskınlarının yaşandığını, su baskınlarına kısa sürede müdahale ettiklerini dile getiren Belediye Başkan Yardımcımız Ali Yakupoğlu “Aşırı yağışlar nedeniyle yaşanan olumsuzluklara karşı ekiplerimiz, İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleriyle birlikte sahada teyakkuz halindeler. Vatandaşlarımızdan isteğimiz mümkün olmadıkça evlerimizden dışarıya çıkmamalarıdır. Sorun yaşayan vatandaşlarımız 0232 856 66 66 numaralı telefondan ve 0535 018 5353 numaralı Whatsapp hattından ayrıca kurumsal sosyal medya hesaplarımızdan Hemşehrim İletişim Merkezimize ulaşabilirler” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER
hemşehrim WhatsApp
İletişim Hattı