Bölgenin en büyük Kurban Pazarı’nda hummalı çalışma
Bölgenin en büyük Kurban Pazarı’nda hummalı çalışma

14 HAZİRAN 2022 SAAT:13.40

Bölgenin en büyük Kurban Pazarı için hummalı çalışmamız sürüyor. Ekipler bölgede düzeltme ve alt yapı çalışmalarında sona gelirken, çalışmalar kısa sürede tamamlanacak

 Bu yıl 9-12 Temmuz tarihlerine denk gelen Kurban bayramı için geri sayım başladı. Uzun ve zahmetli bir sürecin ardından hayvanlarını kesime hazır hale getiren besiciler, emeklerinin karşılığını alabilmek umuduyla hayvan pazarının yolunu tutuyor. Kısa süre sonra açılacak olan İzmir’in en büyük Kurban Pazarı için beledimiz hummalı çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler bölgede düzeltme ve alt yapı çalışmalarında sona gelirken önümüzdeki günlerde ise satış yapacak olan vatandaşlara yer gösterimi gerçekleşecek.

TEKİN: “EN KONFORLU ORTAMI HAZIRLIYORUZ”

Belediye Başkanımız Mithat Tekin de Kurban Pazar Yeri’nde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Ekiplerden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Tekin, “Kurban Pazar yerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarımız kısa süre sonra tamamlanarak Pazar yerimiz kullanıma açılacak. Burada satış yapacak olan besicilerimiz için en konforlu ortamı hazırlıyoruz. Çalışanlarımız ve ekiplerimiz her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüyor” ifadelerini kullandı. Öte yandan Kurban Pazarı için başvuruların ise çalışmaların tamamlanmasının ardından alınacağı öğrenildi.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER
hemşehrim WhatsApp
İletişim Hattı