Belediyemizden Ayrancılar bölgesine dev hizmet
Belediyemizden Ayrancılar bölgesine dev hizmet

02 NİSAN 2022 SAAT:13.00

Belediye Başkanımız Mithat Tekin’in talimatı ile nüfusu 65 bine dayanan Ayrancılar ve Yazıbaşı’yı da kapsayan bölgeye MOBESE kurulumu için düğmeye bastık. Ayrancılar bölgesinin tamamını kapsayan çalışma sonrası MOBESE kameraları jandarmanın kullanımına açılacakBelediye Başkanımız Mithat Tekin’in talimatı ile nüfusu 65 bine dayanan Ayrancılar ve Yazıbaşı’yı da kapsayan bölgeye MOBESE kurulumu için düğmeye bastık. Son yıllarda asayiş olaylarının artmasına ve bölge sakinlerinin özellikle güvenlik açısından huzursuz olmasına sebep olan kameraların yokluğu nedeniyle girişimleri hızlandıran belediyemiz, bahsi geçen bölgelerde MOBESE kurulumuna başladı. Vatandaşlardan gelen yoğun talep sonrası başlayan kurulum çalışmaları çok kısa sürede tamamlanacak. Ayrancılar bölgesinin tamamını kapsayan çalışma sonrası MOBESE kameraları jandarmanın da kullanımına açılacak.

JANDARMANIN DA KULLANIMINA AÇILACAK

Ayrancılar’da yıllardır dile getirilen özellikle adli olaylarda sık sık gündeme gelen MOBESE sorununu ortadan kaldırıyoruz. Kurulacak kamera sistemleri ayrıca yaralamalı ve ölümlü kazalara sebebiyet veren trafik ihlallerini azaltmak, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini tehdit edici girişimlerde bulunanları tespit etmek için de kullanılacak. Jandarmanın adli olaylarını kısa sürede çözmesi adına, jandarmanın da kullanımına açılacak olan kameralar çok kısa süre içerisinde aktif kayıt almaya başlayacak. Bölgede memnuniyetle karşılanan MOBESE kameraları için Belediye Başkanımız Mithat Tekin, “Artık Ayrancılarlılar kafalarını yastığa daha rahat koyacak” dedi.

BAŞKAN TEKİN "VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN"

Belediye Başkanımız Mithat Tekin yapılan hizmetlerde önce vatandaşları düşündüklerini ifade ederek "Ayrancılar ve Yazıbaşı bölgelerimizde, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, trafik ihlallerini denetleyerek kazaların önüne geçmek, olası suç olaylarını azaltmak için MOBESE kurulumuna başladık. Vatandaşlarımızın güvenlikleri her şeyden önce gelir. Bu büyük hizmetin kıymetli hemşehrilerimize ve ilçemize hayırlı olmasını dilerim" dedi.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER
hemşehrim WhatsApp
İletişim Hattı