Salih Kalyon ve Zihni Göktay Torbalılarla buluştu
Salih Kalyon ve Zihni Göktay Torbalılarla buluştu

27 MAYIS 2022 SAAT:14.00

Belediyemizin düzenlediği 2. Metropolis Tiyatro Festivali’nde dün usta isimler Salih Kalyon ve Zihni Göktay, “Sanata Adanmış Yıllar” isimli söyleşide tiyatro severlerle bir araya geldi

 

 Belediyemiz, bu yıl ikincisini düzenlediği Metropolis Tiyatro Festivali tüm hızıyla devam ediyor. Birbirinden güzel oyunları ilçe sakinleri ile buluşturan Belediyemiz, dün usta oyuncuların katılımıyla bir söyleşi gerçekleştirdi. Türk tiyatrosunun ve sinemasının önemli isimleri Salih Kalyon ve Zihni Göktay Beyaz Kafe’de “Sanata Adanmış Yıllar” isimli söyleşide Torbalılılarla bir araya geldi. Festival koordinatörü ve aynı zamanda Ege Tiyatrolar Birliği Başkanı Metin Güler’in moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşide usta isimler, tiyatro severlerin sorularını yanıtladı. Duayen isimlerin anılarını anlattığı söyleşiye yoğun katılım oldu.

TEKİN: “FESTİVALİMİZE RENK KATTILAR”

Söyleşi sonrasında Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Serkan Tekin usta isimlere çiçek ve Metropolis Antik Kentin simgesi olan Grifon heykeli takdim etti. Salih Kalyon ve Zihni Göktay gibi isimlerin Metropolis Tiyatro Festivaline renk kattığını ifade eden Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Serkan Tekin, “Değerli hocalarımız, üstadlarımız Salih Kalyon ve Zihni Göktay’ı tiyatro severlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çok güzel ve içten bir söyleşi oldu. Kendilerine samimiyetlerinden ötürü ve Tiyatro Festivalimize renk kattıkları için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Usta isimler, söyleşiye katılan ilçe sakinlerinin fotoğraf çektirme isteğini kırmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER
hemşehrim WhatsApp
İletişim Hattı