Akşener'den Belediyemize ziyaret
Akşener'den Belediyemize ziyaret

31 OCAK 2020 SAAT:17.50

İYİ Parti Lideri Meral Akşener, İzmir’deki ilçe ziyaretleri kapsamında bugün Torbalı’daydı. Belediyemizi ziyaret eden Akşener'i Belediye Başkanımız Sayın İsmail Uygur karşıladı. Akşener, kendisini karşılayan kalabalığa önemli mesajlar verdi.

 İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İzmir turu kapsamında bugün Torbalı’yı ziyaret etti. TBelediye Binasının önünde kendisini karşılayan coşkulu kalabalığa seslenen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, milleti dinlemeyi sürdüreceklerini belirtti. Akşener’e Torbalı ziyaretinde İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavvat Dervişoğlu, İYİ Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray ve İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar da eşlik etti. Mehter Takımımız ile belediye binası önüne gelen Akşener’i Belediye Başkanımız Sayın İsmail Uygur karşıladı. 

BAYRAĞA EL UZATANIN ELİNİ ÇATIR ÇUTUR KIRARIZ

Elinde Türk bayrağı ile alana giren Akşener, Yunan vekil Ioannis Lagos’un bayrak yakma eylemini hatırlatarak   “Şundan emin olun bu bayrağa uzanan elleri 82 milyon bir olur çatır çutur kırarız. Kimsenin şüphesi olmasın” dedi. Gittiği her şehirde esnafı gezdiklerini ifade eden İYİ Parti lideri, “Biz bir çalışma yapıyoruz. Seçimden seçime gezmenin önüne geçmek için, sizlerim ihtiyaçlarını, taleplerini meclise taşımak için Antalya’dan başladık şimdide İzmir’deyiz. İşsizlerle, esnafla buluşarak onları dinliyoruz. Her hafta bu geziler sonunda o ilçelerden dinlediğimiz sorunları, meclis grup konuşmamıza koyarak bu sorunları ağalara belki duyuracağız. Duymazlarsa o kulağı koparırsınız. 31 Mart’ta siz kulağı çektiniz, morarttınız eğer duyulmazsa o kulak koparırsınız. Dolayısıyla sizi duymayanların, ‘Ceketimi assam nasıl olsa seçilirim’ diyenlerin seçmeni yeniden velinimet olarak görebilmesi için biz sizi dinlemeye geldik” dedi. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini değiştirmeyi hedeflediklerini ifade eden Akşener, “Şimdi hep birlikte biz mecliste sizler burada el ele vererek, bu ucube sistemi yani cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini, iyileştirilmiş, güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçireceğiz. Ya geçireceğiz ya" dedi.

UYGUR’DAN AKŞENER’E KÖRÜKLÜ ÇİZME

Belediye binası önündeki konuşmasından sonra Belediye Başkanımız Sayın İsmail Uygur’un makamına geçen Akşener burada, başkanımız ile bir süre sohbet etti.  Belediye Başkanımız İsmail Uygur, Akşener’in ziyaretle kendilerini onurlandırdığını ifade ederek, “Bir siyasetçi olmaktan öte bir vatandaş olarak sayın Meral Hanım’a Millet İttifakı’nın bir parçası olduğu için teşekkür ediyorum” dedi. Akşener’i Pazar günü yapılacak olan Geleneksel Deve Güreşi Festivali’ne de davet eden Uygur, Akşener’e devecilerin geleneği olan körüklü çizme, tesbih ve üzerinde Akşener’in adının yazdığı deveci yağlığı ile ilçeyi temsil eden ürünlerden oluşan bir paket hediye etti. Hediyeler için teşekkür eden Akşener de Belediye Başkanımıza İYİ Parti logolu hediyesini takdim etti. Akşener, belediyemize yaptığı ziyaretin ardından esnaf ziyaretlerini sürdürdü.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER
hemşehrim WhatsApp
İletişim Hattı