Hemşehrim
Hemşehrim

Hemşehrilerimizin belediye hizmetlerinden daha etkin ve kolay bir şekilde yararlanmasını sağlıyoruz. ‘Hemşehrim uygulaması’ ilk olarak sağlık, sosyal tesisler, iletişim gibi alanlarda uygulanacak. Önümüzdeki günlerde Hemşehrim uygulamasının kapsamı farklı alanlarda genişletilecek.   

Belediyemiz tarafından hemşehrilerimize destek olmak amacıyla hazırlanan ‘hemşehrim havuz kartım’ ile Aquapolis Yüzme Havuzu’ndan indirimli olarak yararlanabilecek. Vatandaşlarımız indirim sağlayan kartları, ikametgah belgelerini ibraz ederek Aquapolis Yüzme Havuzu’ndan temin edebiliyor.

Belediyemiz yatalak, engelli ve tedavi görmesi gereken bireylere yönelik yürüttüğümüz evde sağlık hizmetini ‘hemşehrim sağlık hizmetleri’ adı ile büyütüyoruz. Hemşehrim sağlık hizmetleri, hastaneye gidemeyecek durumda olan hemşehrilerimizin evine ulaşarak sağlık hizmeti sunuyor. Yatak yarası bakımı, ameliyat pansumanı, dikiş alma, sonda takma-çıkarma, şeker, tansiyon ölçümü gibi tıbbi müdahaleler hemşehrilerimizin evlerinde gerçekleşiyor.

0535 018 5353 numaralı ‘hemşehrim Whatsapp iletişim hattı’, vatandaşlarımızın 7 gün 24 saat boyunca istek ve şikayetlerini alıyor. İletişim hattı, kısa sürede şikayet ve isteklerin yerine getirilmesini sağlıyor.

hemşehrim WhatsApp
İletişim Hattı