Aquapolis sezonu açıyor
Aquapolis sezonu açıyor

01 TEMMUZ 2021 SAAT:11.30

Torbalı'nın eğlence merkezlerinden biri haline gelen Aquapolis Yüzme Havuzumuz, yarın kapılarını açıyor. Aquapolis Yüzme Havuzu ve Aktivite Tesisimizde sezon boyunca birçok etkinlik yapılacakNormalleşme ile birlikte Torbalı'nın eğlence merkezlerinden biri haline gelen belediyemize ait Aquapolis Yüzme Havuzu, yarın kapılarını açıyor. Aquapolis Yüzme Havuzu ve Aktivite Tesisimizde sezon boyunca birçok etkinlik yapılacak. Covid 19 salgını nedeniyle tüm önlemleri alan belediyemize ait Aquapolis, çevre ilçelere de hizmet edecek kapasiteye ve altyapıya sahip. Havuzumuzda, deneyimli ve alanında uzman cankurtaranlar görev yapacak. Havuz, hafta sonları sadece ailelere özel hizmet verecek. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 12.30-18.00 saatleri arasında olacak olan yüzme havuzu, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri ise 10.00 ile 18.00 saatleri arasında açık olacak.

EĞLENCE DORUĞA ÇIKACAK

Tesislere girişte 'Hemşehrim Kartı' olanlar sadece 50 lira ödeyecek. Öğrencilerin 40, 6-12 yaş grubunun 35, 0-6 yaş grubunun ise ücretsiz giriş yapacağı tesiste, Torbalı’da oturanlar ve Hemşehrim Kartı olmayanlar girişte bu kartı alabilecek. Hemşerim Kartı olmayan çevre ilçelerden gelenler ise 100 liradan giriş yapacak. Kadın ve erkek personelin görev yapacağı mekanımızda snack bar ve restoranda her türlü yiyecek bulunacak. DJ kulesinden yapılacak müzik yayını ile farklı animasyon gösterileri eğlenceyi doruğa çıkartacak.

HES KODU İLE GİRİŞ

Yaşanabilecek olası kaza ve yaralanmalara havuzumuzda görevli cankurtaranlar müdahale edecek, sağlık görevlilerinin ilk müdahaleyi yapacağı yaralılar, bekletilen ambulansımız ile hastaneye sevk edilecek. Birçok ayrı noktaya konuşlandırılan güvenlik kameraları ile yaşanabilecek hırsızlık olaylarına karşı da önlem almış durumda. Covid-19 salgını nedeniyle tüm önlemleri alan ekiplerimiz, girişte dezenfektan tüneli ve ateş ölçer eşliğinde vatandaşlar içeriye alacak. Ayrıca girişlerde HES kodu sorgulaması da yapılacak.

Sosyal Medyada Paylaş

DİĞER HABERLER
hemşehrim WhatsApp
İletişim Hattı