TORBALI BELEDİYESİ BAYRAMA HAZIR

TORBALI BELEDİYESİ BAYRAMA HAZIR

Torbalı Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı ile alakalı olarak bütün hazırlıklarını tamamladı. İlçenin muhtelif yerlerinde 9 ayrı noktada kurban kesim yerleri belirlendi. Zabıtalar da bayrama hazır.

Torbalı Belediyesi Kurban Bayramı’nda kesim yapacak noktaları belirledi. Buna göre Belediye tarafından belirlenen kurban kesim yerleri şöyle: Kapalı Pazar yeri ,Barış Yapı sitesi Balık Pazarı, Ertuğrul Mahallesi Engelsiz Yaşam Parkı yanı, Alpkent Mustafa Çoban İlköğretim Okulu yanı, Ayrancılar Kapalı Pazar yeri, Ayrancılar Abdülhamit Camii bitişiği, Ayrancılar İnönü Mahallesi Üçpınarlar Yapı Kooperatifi otopark yanı, Yazıbaşı İstiklal Mahallesi yazlık düğün salonu yanı, Yazıbaşı Hayvan pazarı.

Zabıta ekipleri 24 saat görevde

Torbalı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün bayram hazırlıkları da tamamlandı. Zabıta ekipleri, bayram süresince mezarlıklar çevresinde, şehir içinde ve kurban kesim noktalarında görev başında olacaklar. Yazıbaşı’da bulunan kurban pazarında da zabıta noktası oluşturuldu. Zabıta ekipleri vatandaşların bayramı sorunsuz atlatmaları adına 4 gün boyunca sahada olacaklar

Başkan Görmez, “Her şey vatandaşın huzuru için”

Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez ilçe halkının Kurban Bayramı’nı sorunsuz ve huzur içinde geçirmesi için gerekli bütün düzenlemelerin yapıldığını ifade ederek, “Yaptığımız bütün çalışmalarda vatandaşımızın huzurunu gözetiyoruz. Kurban Bayramı hazırlıklarını da bu çerçevede tamamladık. Belediye ekiplerimiz bayram boyunca vatandaşın hizmetinde olacak. Vatandaşlarımızdan  hayvanlarını  belirlediğimiz kurban kesim noktalarında kesmeleri  ve çevre temizliğine önem vermelerini rica ediyoruz” dedi.

 


Etiketler:
05 Eylül 2016 9:50

 

Etkinlik Habercisi

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır


 

Yayın - Dergilerimiz

KASIM 2018 2. SAYI
KASIM 2018 2. SAYI
MAYIS – TEMMUZ 2018
MAYIS – TEMMUZ 2018
ŞUBAT – MART 2018
ŞUBAT – MART 2018
KASIM – ARALIK 2017
KASIM – ARALIK 2017
AĞUSTOS – EYLÜL 2017
AĞUSTOS – EYLÜL 2017