ENGELLİ AİLELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

ENGELLİ AİLELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Torbalı Belediyesi ve  Kent Konseyi Engelliler Meclisi tarafından ilçedeki engellilere ve ailelerine yönelik olarak Metropolis Otel’de bir kahvaltı düzenlendi.

Kahvaltıya; Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, ilçedeki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Kent Konseyi yetkilileri ve çok sayıda engelli ailesi katıldı.
Başkandan Engelli Meclisine teşekkür

Torbalı’da faaliyet gösteren rehabilitasyon merkezlerinin de tam kadro hazır bulunduğu kahvaltıda söz alan Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, “Torbalı’da engellilerimizin hayat standartlarını artırmak adına birçok projeye imza attık. Subaşı Mahallesi’nde 24 yaş üstü engelli bireylerimize hitap eden bir eğitim merkezimiz var. Geçtiğimiz yıl açılışını yaptığımız bu merkezin gerek alan olarak gerekse işlev bakımından İzmir’de bir benzeri daha yok. Engellilerimiz burada hem sosyalleşiyorlar hem de meslek sahibi oluyorlar. Kent Konseyi Engelliler Meclisi ile birlikte de son derece olumlu işlere imza atıyoruz. Engelliler meclisi, Torbalı’da yaşayan engelli bireyler ile belediyemiz arasında köprü vazifesi görüyor. Engellilerimizin sorunlarının bizlere aktarılmasında ve çözüm yollarının açılmasında katkıları çok büyük. Ben  gerçekleştirdikleri olumlu çalışmalar dolayısıyla Kent Konseyi Engelliler Meclisimize tüm engelliler ve aileleri adına teşekkürlerimi sunuyorum . Birlikte çok daha iyi işlere imza atacağımızdan eminim” dedi.


Etiketler:
05 Nisan 2017 12:48

 

Etkinlik Habercisi

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır


 

Yayın - Dergilerimiz

KASIM 2018 2. SAYI
KASIM 2018 2. SAYI
MAYIS – TEMMUZ 2018
MAYIS – TEMMUZ 2018
ŞUBAT – MART 2018
ŞUBAT – MART 2018
KASIM – ARALIK 2017
KASIM – ARALIK 2017
AĞUSTOS – EYLÜL 2017
AĞUSTOS – EYLÜL 2017