Gizlilik Politikamız

Torbalı Belediyesi, çağdaş belediyecilik anlayışı, vatandaş memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile belediyecilik işlemleri gereği, işbu kurumsal web sitesi torbali.bel.tr ve Mobil Uygulamasına (bundan sonra “Web Sitesi” olarak ifade edilecektir.) vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

· Web Sitemiz’den yalnızca hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

· Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenliği açısından kurumumuz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.

· Vatandaşlarımızın Web Sitemiz’e hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Vatandaşlarımızın bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, kurumumuz personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

· Kurumumuz sözkonusu bilgileri sahibinin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

· Kurumumuz bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Belediyemizin tabi olduğu yasama ve yürütme organları tarafından bilgilerin açıklanmasını istendiğinde, kurumumuz bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

· Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz’den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan kurumumuz sorumlu değildir.

· Kurumumuz, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların gizlilik standartlarımıza ve şartlarımıza uymalarını sağlayacaktır.

· Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Torbalı Belediyesi’ne aittir. Web Sitemiz’in içerdiği üçüncü sahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları kurumumuzda saklıdır.

· Vatandaşlarımızın kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla kurumumuz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda kurumumuza danışmakta tereddüt etmeyiniz.


Etiketler:
20 Ağustos 2015 9:20

 

Etkinlik Habercisi

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır


 

Yayın - Dergilerimiz

KASIM 2018 2. SAYI
KASIM 2018 2. SAYI
MAYIS – TEMMUZ 2018
MAYIS – TEMMUZ 2018
ŞUBAT – MART 2018
ŞUBAT – MART 2018
KASIM – ARALIK 2017
KASIM – ARALIK 2017
AĞUSTOS – EYLÜL 2017
AĞUSTOS – EYLÜL 2017