TORBALI’DA ŞEHİT AİLESİNE ŞEHADET BELGESİ VERİLDİ

TORBALI’DA ŞEHİT AİLESİNE ŞEHADET BELGESİ VERİLDİ

Törene İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Torbalı Kaymakamı Kadir Sertel Otcu ve Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez Katıldı

 

Hakkâri’nin Çukurca İlçesi’nde, PKK’lı teröristlerin düzenlediği saldırıda yaralanıp, kaldırıldığı hastanede şehit düşen 25 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Harun Şenözüar’ ın İzmir’in Torbalı İlçesi’nde yaşayan ailesine ŞEHADET BELGESİ teslim edildi.

Şehit ailesinin yaşadığı Karaot Mahallesi’ndeki evine giden İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Torbalı Kaymakamı Kadir Sertel  Otcu ve Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez ile üst düzey askeri yetkilileri  şehit babası Hamdi  Şenözüar, annesi Fatma Şenözüar  ve 9 aylık  hamile eşi  Melek Şenözüar karşıladı. Törende kendisi de asker olan şehidin ağabeyi Rıdvan Şenözüar’da hazır bulundu.

İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Şehadet belgesini şehidin eşi Melek Şenözüar’a verirken evde bulunan protokol ile şehit yakınlarının gözyaşlarına boğuldu gözlendi.

Jandarma Uzman Çavuş Harun Şenözüar   Nisan 2017’de Hakkari’nin Çukurca İlçesi Kaletepe ile Hantepe üs bölgeleri arasında PKK’lı teröristler tarafından askeri araca roketatarlı saldırı sonucu yaralanmış daha sonra kaldırıldığı hastanede şehit olmuştu.

Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez,   Şehit Jandarma Uzman Çavuş Harun Şenözüar ‘ın adını öğrenim gördüğü liseye verdiklerini belirtti.

 


Etiketler:
16 Mayıs 2017 10:50

 

Etkinlik Habercisi

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır


 

Yayın - Dergilerimiz

ŞUBAT – MART 2017
ŞUBAT – MART 2017
EKİM 2016
EKİM 2016
AĞUSTOS – EYLÜL 2016
AĞUSTOS – EYLÜL 2016
TEMMUZ 2016
TEMMUZ 2016
HAZİRAN 2016
HAZİRAN 2016