TORBALI’DA FOTO MARATONU VAR

TORBALI’DA  FOTO MARATONU VAR

Torbalı Belediyesi ilçenin güzelliklerine dikkat çekmek amacıyla 4 gün boyunca sürecek ödüllü bir foto maraton düzenliyor.

Torbalı Belediyesi tarafından ilçenin  güzelliklerine dikkat çekmek amacıyla düzenlenen foto maraton bugün start alacak. Foto maraton ilçe tarihinde bir ilk olma özelliği taşıyor. İlçe içi ve dışından her yaştan vatandaşın katılabileceği foto maratona katılmak isteyenler Belediye Kültür Merkezi’nin zemin katında kayıtlarını yaptırabilecekler. Foto maraton önümüzdeki Pazar gününe kadar sürecek. Getirilen kareler, aralarında Torbalılı fotoğraf sanatçısı Hasan Uçar’ın da bulunduğu 13 kişilik jüri  heyeti tarafından değerlendirilecek.  Cep telefonuyla çekilmiş kareler kabul görmeyeceği için yarışmacıların maratona fotoğraf makinasıyla katılmaları gerekiyor. Yarışma sonunda birinciyi 3 bin liralık ödül beklerken, ikinci olan kişiye 2 bin, üçüncüye ise 1000 lira verilecek.  3 adet 750 liralık mansiyon ödülünün olduğu yarışmada 30 adet fotoğrafa da 200’er liralık sergileme ödülü verilecek.

Başkan Görmez, “ilçemizin güzellikleri ortaya çıkacak”

Torbalı’nın sadece ekonomik anlamda bir potansiyel taşımadığını ilçenin özellikle kırsal kesimlerinin renkli doğasıyla herkesi etkilediğini dile getiren Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez “ Gerçekten de müstesna doğal güzelliklere sahip bir yerde yaşıyoruz. Torbalı her anlamda renkli bir yer. Bu güzelliklerin fotoğraflara yansıması onları daha da belirgin kılacaktır. Herkesi ilkini düzenleyeceğimiz bu  foto maratona katılmaya davet ediyorum” dedi.

 


Etiketler:
12 Nisan 2018 3:23

 

Etkinlik Habercisi

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır


 

Yayın - Dergilerimiz

KASIM 2018 2. SAYI
KASIM 2018 2. SAYI
MAYIS – TEMMUZ 2018
MAYIS – TEMMUZ 2018
ŞUBAT – MART 2018
ŞUBAT – MART 2018
KASIM – ARALIK 2017
KASIM – ARALIK 2017
AĞUSTOS – EYLÜL 2017
AĞUSTOS – EYLÜL 2017