GÖZTEPE 13 KASIM’DA TORBALI’DA TESİSLERİNİN LANSMANINI YAPACAK…

GÖZTEPE 13 KASIM’DA TORBALI’DA TESİSLERİNİN LANSMANINI YAPACAK…

Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez; “Torbalı, spor kulüpleri içinde  en uygun altyapı yatırım alanıdır”

Torbalı Belediyesince Göztepe Spor Kulübüne tahsis edilen alana inşa edilecek tesislerin lansman tarihi belli oldu. Daha önce 3 Kasım’da yapılması planlanan ancak Göztepe Kulüp Başkanı Mehmet Sepil’in annesinin vefatı üzerine ertelenen tanıtım toplantısı 13 Kasım’da yapılacak

Torbalı Belediyesi’nden yapılan duyuruda, tanıtımın 13 Kasım Pazartesi günü saat 15.30’da Belediye Kültür Merkezi’nde yapılacağı açıklandı.  Toplantıya AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez ile Göztepe Spor Kulübü yöneticileri, futbolcuları, teknik heyeti ve taraftar gruplarının katılması bekleniliyor.

BAŞKAN GÖRMEZ “KAPIMIZ BÜTÜN SPOR KULÜPLERİNE AÇIK

GEÇTIĞIMIZ yıl Süper Lige yükselen İzmir temsilcisi Göztepe, altyapı yatırımları ile Süper Lig’de kalıcı olmak istiyor. Göztepe Spor Kulübü’nün altyapı ve tesis hamlesine destek vermek amacıyla Pancar’da 103 dönümlük bir araziyi tahsis eden Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Göztepe’nin Torbalı’ya yerleşmesinde önemli bir rol oynadı. Başkan Görmez’in bu girişime karşılık Torbalı’ya tesis inşa etme kararı alan Göztepe, Pancar’daki bu araziye içerisinde 8 adet futbol sahası olan dev bir futbol akademisi kuracak.

TARAFTARLAR FUTBOLCULARLA BULUŞACAK

LANSMAN tanıtımı öncesi bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, “Torbalı’mızın bir spor kenti olması yolunda önemli bir adım attık. Göztepe gibi köklü bir kulübün tesis yapımı için ilçemizi seçmesi bizleri çok mutlu etti. İlçemize inşa edilecek olan spor tesisi hem Torbalı’mızın tanıtımını sağlayacak hem de kurulacağı bölgenin kalkınmasına özel, anlamlı bir değer katacak. İzmir’i temsil eden bütün spor kulüplerine kapımız açık. Burası spor yatırımları içinde oldukça uygun, profesyonel, amatör fark etmez bütün kulüplerimiz için herkes elini taşın altına koysun demiştim” şeklinde konuştu.


Etiketler:
09 Kasım 2017 2:06

 

Etkinlik Habercisi

Aralık 7 @ 10:00 - Aralık 14 @ 16:00
ŞEHİR TİYATROSU KURSU

 

Yayın - Dergilerimiz

KASIM 2018 2. SAYI
KASIM 2018 2. SAYI
MAYIS – TEMMUZ 2018
MAYIS – TEMMUZ 2018
ŞUBAT – MART 2018
ŞUBAT – MART 2018
KASIM – ARALIK 2017
KASIM – ARALIK 2017
AĞUSTOS – EYLÜL 2017
AĞUSTOS – EYLÜL 2017