BAŞKAN, GENÇLERLE BİRLİKTE YÜRÜDÜ

BAŞKAN, GENÇLERLE BİRLİKTE YÜRÜDÜ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Torbalı’da bir dizi koşu, gösteri ve Pop Müziği Sanatçısı Cem Belevi konseriyle kutlandı.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Torbalı’da bir dizi etkinliklerle kutlandı. 670 sporcunun 8 ayrı kategoride yarıştığı geniş katılımlı koşu sonrası, 7 Eylül Stadyumunda vatandaşların geniş katılımıyla Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşandı. Pop Müziği Sanatçısı Cem Belevi konser verdi.

TORBALI Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle zengin bir kutlama programı hazırladı. Günler öncesinden başlayan etkinlikler, 29 Ekim akşamına kadar sürdü. 29 Ekim sabahı 7 Eylül Stadyumu’nda gerçekleşen öğrenci etkinliklerine katılan Başkan Görmez, akşamında da binlerce gençle beraber fener alayına katıldı. Fener alayına katılım oldukça yoğun oldu. Sadık İleri Bulvarı’ndan başlayıp, Kapalı Pazar yerinde son bulan fener alayında Başkan Görmez de gençlerle beraber yürüdü. Ardından sahneye ünlü pop müziği sanatçısı Cem Belevi çıktı. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde coşku tavan yaptı. Sanatçı Cem Belevi’nin şarkılarına Torbalılı gençler de eşlik ettiler.

BAŞKAN’DAN TORBALI HALKINA VE GENÇLERE TEŞEKKÜR

CUMHURİYET etkinliklerine katılım gösteren Torbalı halkına ve gençlere teşekkür eden Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez; “Torbalı halkımız ve gençlerimizle beraber renkli ve zengin bir Cumhuriyet Bayramı kutlamasına imza attık. Bu etkinliklerin gerçekleşmesinde emeği geçen belediye personelime ve katılım gösteren başta gençlerimiz olmak üzere tüm Torbalı halkına teşekkür ediyorum. Cumhuriyet, milletimizin en büyük ortak değerlerinden birisidir. Milletimize bu değeri kazandıran, Kurtuluş Savaşı’mızın muzaffer komutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi saygıyla, rahmetle ve şükranla anıyorum” şeklinde konuştu.

 


Etiketler:
30 Ekim 2017 3:39

 

Etkinlik Habercisi

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır


 

Yayın - Dergilerimiz

MAYIS – TEMMUZ 2018
MAYIS – TEMMUZ 2018
ŞUBAT – MART 2018
ŞUBAT – MART 2018
KASIM – ARALIK 2017
KASIM – ARALIK 2017
AĞUSTOS – EYLÜL 2017
AĞUSTOS – EYLÜL 2017
HAZİRAN TEMMUZ 2017
HAZİRAN TEMMUZ 2017