AK PARTİ İZMİR’Lİ BAŞKANLARIN PROJELERLE ANKARA ÇIKARTMASI…

AK PARTİ İZMİR’Lİ BAŞKANLARIN PROJELERLE ANKARA ÇIKARTMASI…

Ak Parti’nin İzmir’deki 7 İlçe Belediye Başkanı  Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ yi makamında ziyaret ettiler.

Projeleriyle Ankara’ya giden Ak Partili Başkanlar adına sosyal medya hesabından  paylaşımda bulunan Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez şu ifadeleri kullandı.

“Kiraz Belediye Başkanımız  Sayın Saliha Özçınar Şengül, Ödemiş Belediye Başkanımız Sayın A.Mahmut Badem, Kınık Belediye Başkanımız Sayın Sadık Doğruer, Selçuk Belediye Başkanımız Sayın Zeynel Bakıcı, Menderes Belediye Başkanımız Sayın Bülent Soylu, Kemalpaşa Belediye Başkanımız Sayın Arif Uğur  ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’yi   makamında ziyaret ettik. Öncelikli projelerimizi, hedeflerimizi anlattık. İlçemiz, İzmir’imiz adına   oldukça faydalı bir görüşme oldu. Ankara programımız devam ediyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı/AR-GE Başkanı ve İzmir Milletvekili Sayın Hamza DAĞ ile Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu’na da bir ziyaret gerçekleştireceğiz”

Edinilen bilgiye göre  Ak Partili ilçe Belediye Başkanları, ilçenin önceliklerini, hedeflerini, biten ve  devan eden projelerle ilgili  diğer bakanlık ve yatırımcı birimlerde de istişarelerde bulundular.


Etiketler:
25 Temmuz 2017 2:02

 

Etkinlik Habercisi

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır


 

Yayın - Dergilerimiz

ŞUBAT – MART 2018
ŞUBAT – MART 2018
KASIM – ARALIK 2017
KASIM – ARALIK 2017
AĞUSTOS – EYLÜL 2017
AĞUSTOS – EYLÜL 2017
HAZİRAN TEMMUZ 2017
HAZİRAN TEMMUZ 2017
NİSAN – MAYIS 2017
NİSAN – MAYIS 2017